Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rodina Yoshiko

Členové rodiny:

Ryu Yoshiko / mrtvý /
Yumi Yoshiko / mrtvá /

  • Yuki Yoshiko / mrtvý /
  • Ayame Kasumi (Ayumi Yoshiko)
  • Yume Yoshiko


Historie rodiny:

Byla pozdní noc, když se Yumi a Ryo začali ukládat ke spánku. Mysleli si, že bude tahle noc jako každá jiná, ale zmýlili se. Kolem půlnoci vypukl požár, který zasáhl celý dům.
Jako první se probudil Ryo, který ucítil kouř. Šel se podívat co se děje, ale než to zjistil zbořilo se pod ním schodiště a přitom ho kusy hořícího dřeva zasypali. Tím jeho život byl zpečetěn.
U Yumi se objevil velký ohnivý pták phoenix. Ptal se na hodně věcí v jiném jazyce, ale nerozuměla mu. Místo toho, aby ji ušetřil, tak zapálil ložnici a nechal ji zemřít. Než Yumi zemřela, tak něco odříkávala, když phoenixe viděla a zapečetila ho do ruky své dcery - Ayumi (Ayame) -, která při požáru utekla, když do ní máma zapečetila phoenixe.
Ayumi měla problémy ze začátku ovládat oheň. Několikrát něco nechtěně zapálila, ale časem se to naučila ovládat. Nechala se kvůli němu přejmenovat na Ayame Kasumi, aby nedělala své rodině zbytečné problémy.
Yume a Ayame se dozvěděly, že jich bratr zemřel - Yuki nejstarší ze sourozenců - na misi, která nebyla zrovna lehká. Bylo jim to líto, ale co se dá dělat. Život jde dál, i když je to těžké.
Za tři čtvrtě roku po požáru domu se Ayame a Yume se shodou okolností potkaly ve škole, na kterou chodily. Viděli, že jsou si podobné a tušily, že jsou sestry, ale nechovaly se k sobě tak. Moc spolu nemluvily, i když byly často u sebe. Yume nemohla s ní mluvit kvůli phoenixovi, který měla Ayame v sobě, ale časem se to ustálilo, když Yume ovládla svůj živel.
Usmířily se a začali se k sobě chovat jako sestry, které jsou jsi pořád po boku ať jsou v zlém či dobrém.
Tak byl zpečetěn jejich osud a je na nich jak ho změní.